Aktuality

27.9. 2021 je ordinace uzavřena, ošetření na LSPP FN Motol

 

Vážení pacienti,

pracujeme od září v běžných ordinačních hodinách, ale nadále zůstáváme v režimu plného objednávání s ohledem na epidemiologickou situaci, prosíme tedy o plánování svých návštěv s předstihem a sledování našich webových stránek, kde  zveřejňujeme aktuální informace.

 

 

od 18.11. 2020 provádíme antigenní testy pro registrované pacienty zde v ordinaci v rámci celoplošného testování občanů, prosím kontaktujte sestřičku,k objednání 

 

Tato ordinace je akreditovaná dle MZČR od r. 2020 pro obor všeobecné praktické lékařství . 

Tato ordinace je od 1.9. 2020 spolupracujícím pracovištěm 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, můžete se zde potkat s mediky 5. a 6. ročníku 

 

 

 

Nová opatření od 11.5. 2020

Vážení klienti,

od května postupně ukončujeme  nouzový režim a  vracíme se k běžným ordinačním hodinám, byť stále v přísnějším hygienickém režimu a za předpokladu dodržení opatření nařízených vládou ČR. Je možno již domluvit preventivní i pracovní prohlídky.

Pacienti budou nadále vpouštěni do čekárny jednotlivě po předchozí telefonické domluvě, dle nařízení  smí být současně přítomni pouze dva pacienti- jeden  pacient v ordinaci, jeden pacient v čekárně.Nadále tedy prosíme o telefonické objednávání k vyšetření ,  pro pacienty s příznaky akutního respiračního onemocnění platí nevstupovat do čekárny bez předchozího ohlášení a konzultace obtíží.

Děkujeme za pochopení, dodržování pokynů a ohleduplnost ke zdravotnímu personálu i ostatním spoluobčanům.

MUDr. Iveta Petrželová


 

 
 
Nově zde pracuje ve čtvrtek zdravotní sestra Helena Chlupáčová.
 

 

Máme možnost pro naše klienty on-line objednání , je nutné se předem u sestřičky do systému zaregistrovat (při návštěvě v ordinaci) a pak se již můžete začít objednávat.

     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

         

 Ordinační hodiny

Po 7 - 13
Út 7 - 13 14 - 16 (jen pro objednané)
St 7 - 12 13 - 15 (jen pro objednané )
Čt 12 - 18
Pá 7 - 13

 

 

Copyright (c) MUDr. Iveta Perželová 2014. Všechna práva vyhrazena
Web zhotoven od JC web